Nathan Graham

Celé jméno: Nathan Graham
Přezdívky: Nate
Player: Fori
Portrayed by: neznámý
Datum narození: 5. září 1986 (panna)
Místo narození: Canterbury, Velká Británie
Bydliště: vlastní byt v městském obvodu Chiswick, Londýn
Sexuální orientace: heterosexuál
Zájmy: letadla, modelaření, psy, auta, cestování, seriály a muzika
Studium:
– Sandgate Primary School, Folkestone (1992 – 1995)
– Warden Hill Junior School, Luton (1995 – 1998)
– Lealands High School, Luton (1998 – 2003)
– Barnfield College, Luton (2003 – 2005)
Zaměstnání: pilot letadla a vrtulníku ve společnosti Harvey’s Sky Taxi

Povaha: Nate je stabilní extrovert (sangvinik) – společenský, přátelský a hovorný. Vypravěč, který je rád středem pozornosti a někdy má sklony přehánět, snadno navazuje hovor. V lidech obvykle zanechává velmi dobrý první dojem. Neustále potřebuje něco dělat, není zvyklý trávit čas nicneděláním, od čehož se odvíjí jeho živý temperament. Do nových věcí se pouští po hlavě, často ale nemá moc vůle k tomu, aby je dokončil. Z toho důvodu má například doma haldu rozestavěných modelů letadel, ale už žádnou tendenci je dokončit. Navzdory tomu je v práci pilota, která ho velmi baví, spolehlivý. Často se chová tvrdohlavě, jen málokdy je ochotný ustoupit a udělat věci jinak. V tomhle směru je egocentrický, není dobrý v dělání kompromisů a nedokáže přiznat chybu. Což jsou důvody, proč mu zatím každý milostný vztah zkrachoval. Chová se soutěživě, potřebuje být za každou cenu nejlepší a někdy má sklony jiné lidi podceňovat. Někdy se tak dostává do riskantních situací, když není schopen přemýšlet nad důsledky svých činů.
Hlavní rysy: společenský
Fobie: nemá rád oheň
Slabosti: tvrdohlavost, nedomýšlí důsledky

Výška: 185 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: tmavé, krátce střižené
Oči: hnědé
Zvláštní znaky: žádné nejsou

Rodiče: Inge Haas Graham (1964) a Dean Graham (1962)
Sourozenci: Sheila Trépanier (1988) a Victor Graham (1993)
Další rodinní příslušníci: nejsou známí
Partner: volný vztah s Allison Carrey
Přátelé: pes Badger, Nikolai…

Oblíbené pití: pivo, vodka
Oblíbená barva: modrá, bílá
Oblíbené věci: letadla a jejich modely

Závislosti: dalo by se říct, že na svém psu, bez něj nikam neletí/nejede/nejde

Další zajímavosti:

 • Matka je Němka, vyrostla ve Wenzendorfu poblíž Hamburku a ve dvaceti odešla pracovat do Anglie (1984). S Nathanovo otcem se sblížila na firemním vánočním večírku. Výsledkem toho sblížení se jim za devět měsíců narodil Nathan. Čtvrt roku před jeho narozením se vzali.
 • Nathan je bilingvista. Rodiče na něj odmala mluvili oběma jazyky – matka německy a otec anglicky. Oba jazyky tak ovládá na úrovni rodilého mluvčího, přízvuk má ale britský.
 • Vyrůstal ve Folkestone. V osmi letech (1994) se rodina přestěhovala do Lutonu.
 • Sestra Sheila žije na jihu Francie poblíž Nice. Bratr Victor žije v Londýně. Citově má blíže k sestře, příležitostně ji ve Francii navštěvuje.
 • K letadlům a létání ho přivedl strýc ze strany otce, který je rovněž pilot. Létá odmala, za knipl se poprvé dostal ve čtrnácti letech pod dozorem strýce.
 • Hned v osmnácti složil pilotní zkoušky pro licenci PPL(A) – soukromý pilot letounů.
 • Po škole začal pracovat jako údržbář a pomocný mechanik na Cranfield Airport. V roce 2010 se dostal k aerotaxi firmě a stal se z něj profesionální pilot.
 • Od začátku roku 2018 má pilotní průkaz i na vrtulník. Zaměstnavatel mu zaplatil polovinu, druhou polovinu si musel zaplatit sám.
 • V současnosti mu jeho zkoušky umožňují, aby létal mezinárodní lety na vícemotorových letounech, 24 hodin denně (tedy i v noci) bez ohledu na viditelnost země (může létat podle přístrojů). S vrtulníkem může létat pouze vnitrostátně a v noci jen za předpokladu viditelnosti země.
 • Díky své vysoké kvalifikaci létá především soukromé lety v osobní přepravě, výjimečně mu zaměstnavatel svěřuje také sanitní lety v rámci repatriace a převozů mezi nemocnicemi. Jeho působiště je především vnitrozemí a západní Evropa (Belgie, Francie, Nizozemsko, Monako) + Německo. Delší vzdálenosti létá jen v případě potřeby Dámy.
 • S Dámou se seznámil v říjnu 2016, od té doby je “jejím” pilotem. Vůči dění na palubě letadla/vrtulníku je slepý a hluchý, taky je mu zcela jedno, co převáží za náklad. Navzdory tomu ale osobně nijak zákony neporušuje. Nemá ani zbrojní pas nebo pistoli.
 • Jeho bratr Victor pro Dámu pracuje za zákonnými hranicemi.
 • Kamkoliv se hne, doprovází ho středně velký kříženec ovčáka jménem Badger (2014). Nebere ho s sebou pouze do vrtulníku, jinak ho pes doprovází i na mezinárodních letech.
 • Vlastní tmavě šedé 2008 BMW M3 Sedan a ultralight TL-3000 Sirius.
 • Nekouří a alkohol pije spíš výjimečně. Jako podnapilý je utlumený, jako opilý se chová agresivně.

Poslední aktualizace proběhla 27. března 2019.

Napsat komentář

eleven + 3 =