Oliver Cassington

Celé jméno: Oliver Cassington
Indiánské jméno: Oliver Singing Coyote
Přezdívky: Ollie
Player: Fori
Portrayed by: není definováno
Datum narození: 20. listopadu 1994 (štír)
Místo narození: Lame Deer, USA (stát Montana)
Bydliště: Bronx, New York
Sexuální orientace: bisexuál
Zájmy: nejsou známé
Studium:
– Lame Deer Elementary School (1999 – 2005)
– Lame Deer High School (2 měsíce ze školního roku 2005/2006)
– Clarendon Hills Middle School, Chicago (2005 – 2008)
– Jones College Prep High School, Chicago (2008 – 2012) – nedostudoval
Zaměstnání: prostitut v Bronxu

Povaha: Přátelský, milý a usměvavý společník, který se jen nerad pouští do nějakých sporů. Snaží se všem vyhovět a jen s obtížemi říká někomu ne. Má sklony k důvěřivosti, chybí mu podezíravost, navzdory několika nepříjemným zkušenostem s různými lidmi. Je nekomplikovaný a snaží se mít v tomto smyslu vedený život – nechce problémy, vyhýbá se jim. Snaží se v každém vidět to dobré. Je empatický a laskavý. Možná díky svému dětství mu nechybí šikovnost a manuální zručnost na různé práce. Dost přizpůsobivý vůči téměř jakékoliv situaci. Navzdory prostředí, ve kterém se pohybuje, na svůj zevnějšek hodně dbá. Nechodí v roztrhaném nebo špinavém oblečení, má dobře zvládnutou možnost osobní hygieny, takže na první pohled se prakticky nedá poznat, že žije de facto na ulici (továrna rozhodně není vzor čistoty a útulného domova). Svou práci nebere jako něco podřadného, necítí se být tím nějak poznamenaný nebo „špinavý“. Ačkoliv má několik velmi dobrých sponzorů, jejich dobré vůle nezneužívá.
Hlavní rysy: přátelský a zcela nekonfliktní
Fobie: nejsou známé
Slabosti: důvěřivý

Výška: 176 cm
Postava: hubená
Vlasy: černé, dlouhé po ramena
Oči: světle hnědé
Zvláštní znaky: indiánský původ rozhodně nezapře, má tvář patnáctiletého

Rodiče: matka indiánka, Ayasha Midnight Moon (1970, žije v Kanadě) a otec běloch, Neil Cassington (1972, žije v Chicagu)
Sourozenci: neví o žádných
Další rodinní příslušníci: neví o žádných žijících
Partner: v minulosti Thomas Morrison, dnes nikdo
Přátelé: Thomas Morrison

Oblíbené pití: míchané koktejly a sladké tlamolepy různého druhu
Oblíbená barva: žlutá, zelená
Oblíbené věci: korálky a různé serepetičky, které zvýrazňují jeho původ

Závislosti: dříve automaty

Další zajímavosti:

  • Smíšený původ, po matce patří ke kmeni Šajenů. Dětství strávil v indiánské komunitě, tzn. zná kulturu a tradice svého kmene.
  • V jedenácti letech ho otec odvezl po vyučování do Chicaga bez jakéhokoliv vysvětlení. Jejich vzájemné vztahy to nenávratně poznamenalo.
  • Na podzim 2011 se mu podařilo od otce utéct a dostat se autobusem až do rodného domova. Matka se ale mezitím odstěhovala do Kanady a prarodiče zemřeli. Po necelém půl roce ho v Lame Deeru vypátral otec a odvezl zpět do Chicaga. Díky velké absenci ve škole si měl 11. ročník zopakovat, nakonec odchodil opět jen prvních pár měsíců do svých osmnáctých narozenin. Koncem listopadu 2012 utekl do New Yorku, kde ho otec nemohl vypátrat.
  • V NYC si našel bydlení a brigádu, ale nakonec ho přitáhly automaty a už v květnu 2013 skončil na ulici. Začal se prodávat, protože krást neuměl a zákazníci byli ochotní za jeho (v těch končinách)exotickou tvář platit velmi slušné peníze.
  • Jedna chladnější propršená noc a zahnala do zdánlivě opuštěné továrny, kde přespal. Po probuzení se díval do tváře Isaaca. Zdatně se mu vetřel do přízně pod ochranná křídla.
  • V červenci 2013 začal natáčet pornografické snímky v Isaacově režii, přichází si tak na velmi slušné peníze. Chystá se na cestu do Kanady, aby našel matku.
  • Jako „Ollie“ se představuje od chvíle, kdy přišel do New Yorku. Pod celým jménem ho tam nezná nikdo.
  • Během roku 2014 poznal v továrně Toma, se kterým později navázal volný vztah, dokud to Isaac razantně neuťal.
  • Po trestném vyhození z továrny v listopadu 2016 se dostal do spárů pasáka Maria z Harlemu poté, co si přes tamější končiny zkracoval cestu k náhradní noclehárně. Mario ho u sebe zadržoval několik dní za pomoci drog a „řetězu“, přičemž ho opakovaně znásilnil a prodal bez ohledu na zdrogovaný stav. I přes vyhození byl ale Ollie po očku sledován svým pasákem Isaacem, který si pro něj do Harlemu „došel“. Mario byl následně ubit samotným Isaacem.

Poslední aktualizace proběhla 6. března 2019.

Napsat komentář

thirteen − two =